RAGE – Gearhead Vault

Někdo má zdraví tak akorát na jeden hod wingstickem, do jiného aby jeden pomalu vystřílel dva zásobníky, o koho jde?Vítejte v Gearheads klanu!

Klan Geaarheads bude totiž jeden z nejtěžších soupeřů mezi všemi klany, minimálně co se odolnosti týká.Jak ukazuje video, tato pancířová elita vydrží opravdu neskutečné množství zásahů, takže to v případě, že budete mít zrovna nedostatek munice může být docela nepříjemnost.

Vše je ale vykoupeno nižší pohyblivostí, těchto lidských tanků, takže důslednou hrou na výstřel a úkryt to i s menší spotřebou munice jistě zvládnout půjde.Jelikož jde ale o akční hru a ne o hru, která nás má připravit o nervy, je spektrum protivníků z řad nepřátelských klanů více než široké, viz naše sekce klany.

Mutanti z Rage ještě představeni nebyli, takže si na jiné druhy nepřátel stále ještě musíme počkat.Také například nové tapety či screenshoty nám autoři zatím úspěšně tají, stejně jako již poodhalených 9 lokací v Easten Lands.Doufejme, že nám autoři poslední měsíc před vydáním zkrátí záplavou pořádných novinek!

Můžete zanechat svůj komentář, nebo život nebo nic.

Zanechej zde stopu:

JSME RAGE