RAGE – The Sound and Art

„Zvuk a umění“, tak se jmenuje video číslo šest z vývojářského deníčku a zároveň je také poslední ukázkou tohoto cyklu z vývoje hry RAGE.

Post – apokalyptický svět plný destrukce a ruin, tak hovoří o hře její tvůrci. Stejně tak o tom, že první postavou se kterou se ve hře Rage potkáte, je muž jménem Dan Hagar, ten bude vždy k nalezení, jako správný velitel základny v osadě Hagar Settlement. Bude zde figurovat jako takový „otec“ osadníků a vám bude pomáhat se o sebe umět postarat v pustině Rage světa. Ve hře ho namlouvá skvělý John Goodman.

Zvuk ve hře je další samostatná kapitola, která hru může pověstně ošpičkovat, nebo taky pěkně srazit směrem k zemi. V případě angažování prvního známého hlasu, kterým je John Goodman, se ovšem obavy zdají být zbytečné a slova z úst hlavního audio leadera Christiana Antkowa také slibují zcela mimořádný, až filmový zvukový zážitek.

Velmi brutální, syrové a naturalistické, to nám zase přinese vizuální stránka hry. Vše pečlivě naskriptované, ručně vypixelizované, dle autorů opravu velmi vymazlené. Rozhodně zde nikdo nešetří superlativy a my můžeme věřit, že pod dohledem Johna Carmacka se vše podaří, tak jako už mnohokrát v minulosti, na jedničku!

Můžete zanechat svůj komentář, nebo život nebo nic.

Zanechej zde stopu:

JSME RAGE