Sběratelské karty

Sběratelské karty neboli Collector Cards

Ve hře Rage můžete sbírat speciální sběratelské karty, které jsou součástí Rage světa, kde vystupují jako klasické hráčské karty. Jsou ale také nutné, jak si povíme níže, pokud si chcete Rage užít naplno a sbírat takzvané achievementy, či herní trofeje. Sběratelské karty vám také umožní hrát minihru Rage Frenzy.

Pro posbírání celé karetní série musíte nalézt celkem 54 sběratelských karet, které se nacházejí po celém herním světě. 4 karty ale dostanete automaticky v rámci odměny za splnění úkolů: Dune Buster Card, JK Stiles Card, Cuprino Card, a the Sally Card.

Prvních 5  karet  je pak součástí startovacího balíčku (Starter Deck) a můžete ho zakoupit za 50 dolarů v obchodě u Jani v Subway Town a v obchodě Outfitters ve Wellspringu. Dále můžete balíčky obdržet u dvou karetních stolů, první u Hendricka v baru „Second Chance“ ve Wellspringu a druhý v baru „Fez“ v Subway Town u karetního stolu hráčky Teague. Jsou to karty: Starosty Claytona, Sheriffa Blacka, Městské stráže, buginy Jetter a klubu Mutantů.

Zbývajících 45 karet je roztroušeno po celém světě Rage. Pokud nasbíráte kolekci všech 54 herních karet, můžete dosáhnout také na dva speciální achievementy „Hardest Deck“(nejtěžší balíček) a „Obsessive Compulsive“ (obsedantně kompulzivní). Máte všech 54 karet? Ok, ale teprve teď je možné získat ještě jednu unikátní kartu tzv.„Em All“

Některé karty jsou přístupné pouze z některých úkolů a nebo pouze po určitou dobu, na což je dobré si při plnění misí dát pozor..Týká se to hlavně misí ve Wellspringu, Outrigger Settlement, Dead City a Authority Prison.

JSME RAGE