id Software o zbraních v RAGE

id Software se ve hře RAGE opravu vidí.A to ve zcela nové rovině, rozhodli se do hry zapojit např.tzv.Mechanika, který Vám umožní si různě modifikovat váš zbraňový arzenál, což je zatím daleko více, než kdy vůbec id Software ve svých hrách umožňoval..

Zbraňové komponenty budete moci sbírat po celém světě RAGE a vytvářet si tak stále nové modifikace zbraní-vše za předpokladu, že jste k dané modifikaci někde našli, případně zakoupili odpovídající schéma sestavení..Ke každé zbrani také budou nově k dispozici až čtyři různé druhy munice a několik typů upgradu a to jak pro zbraně, zásobníky, tak pro nejrůznější zaměřovače..Wingstick, viz sekce zbraně, což je velká ostrá hvězdice, na způsob bumerangu, například bude umět sledovat nepřítele po jeho zaměření a sama už se postará o jeho spolehlivou likvidaci..Největším překvapením této zbraně však je, že neslouží jako primární zbraň, ale jako sekundární, kterou lze užít i když máte v ruce navolenou jinou primární zbraň..Odpadá tak nutnost rychle měnit zbraň v případě, že vám najednou dojde munice..

Ideálně také Wingstick dokáže napodobit bumerang a u hodů s delším dosahem, vyletí, zkosí hlavu a vrátí se zpět..Jak budete dále procházet světem RAGE, získávat zkušenosti a nacházet nové komponenty, bude možné odemknout i pokročilé Wingsticky a pomocí upgradu pak bude schopen poškodit i více cílů najednou..

Podle id Software bude možno zbraně nakupovat u obchodníků, ale může být výhodou nakupovat i pouze plány schématu pro upgrade zbraní, jelikož jednotlivé komponenty bude možné nacházet v různých lokacích v pustině, zbraně a upgrady pro ně si poté může sestavit každý sám A tímto tak ušetřit nemalé finance za nákup hotových zbraní..

Neméně důležitý bude i výběr vhodného střeliva pro efektivní likvidaci soupeřů.Např.elektrické střelivo umožní, stejně jako v Bioshocku , palbou do kaluže s mutanty, jednou střelou usmažit celou skupinu nepřátel..Někteří mutanti navíc budou proti některým typům střeliva rezistentní, takže v těchto případech je změna na vhodný typ střeliva i nutností k přežití..

Náboje Killburst vám například po prvním výstřelu umožní , že dalších pět výstřelů bude první kulku následovat, bez nutnosti míření na přesně stejné místo..Vystřelíte na nepřítele a alou pryč, přičemž můžete dále pálit a kulky si spolehlivě najdou původní cíl..

„No, máme se na co těšit“ 😉

Můžete zanechat svůj komentář, nebo život nebo nic.

Jeden komentář to “id Software o zbraních v RAGE”

  1. […] nejen to, ve speciální herní edici dostanete kromě výše zmíněného Wingstick bumerangu také plakát s individuálním číslováním tisku, odznaky(placky) s motivy gang […]

Zanechej zde stopu:

JSME RAGE