RAGE Komiks

Třídílná komiksová série je rozšíření RAGE světa a poskytne řadu nahlédnutí do děje vlastní hry.

Série komiksů také představuje nový pohled na post-apokalyptickou blízkou budoucnost ve hře RAGE a objasňuje příběhovou linii a některé události.Příběhem nás provede žena, která zjistí, že přežití hybernantů ještě nutně nemusí znamenat také přežití lidstva..
Země byla zpustošena kolizí s asteroidem Apophis a nepatrný zlomek lidské populace udržuje při životě projekt Archa, který je pohřben hluboko pod povrchem země..

Ti, kteří přežijí, zjišťují, že země se stala nehostinnou pustinou, která je řízena globální vojenskou diktaturou, nazývanou the Authority.Ale zachráněný vědec zjišťuje, že tajemná organizace Authority lhala, a to i ostatním přeživším o tom, jak se jí tento svět stal..

Autoři jsou Arvid Nelsion jako spisovatel a kreslířem je Andrea Mutti, obálku navrhnul Glenn Fabry.Otázka na závěr, bude komiks i u nás?Asi tušíte odpověď, informace dostupné nejsou, id se někdy o distribuci a dostupnostech zrovna moc nevyjadřuje, takže nezbývá než v případě zájmu hledat v zahraničních internetových speciálkách..


Můžete zanechat svůj komentář, nebo život nebo nic.

Zanechej zde stopu:

JSME RAGE