RAGE Graffiti soutěž

idSoftware a Bethesda přichystali pro fanoušky RAGE zajímavou soutěž, nás se ale bohužel netýká..

Pokud navštívíte oficiální stránku Rage na Facebooku, můžete vstoupit do soutěže v RAGE Graffiti designu.Jeden vylosovaný šťastný výherce bude moci umístit své logo(graffiti artwork) do finální verze hry Rage. To je dobrý maso!! Kromě této velké šance nejen pro začínající grafické návrháře vyhraje vítěz také bezplatnou cestu na QuakeCon 2011!!

QuakeCon 2011 se koná 4. až 7.srpna v Dallasu ve státě Texas! A k tomu všemu dostanete ještě jako přídavek i zbrusu nový 32Gb Apple iPad 2 (asi aby jsme se nenudili v letadle). A hru RAGE 😉 Dalších 50 nejlepších účastníků obdrží exkluzivní RAGE trička.

RAGE Graffiti

 

 

 

 

 

Osobně jsem zvědavý, jakým způsobem a kde by mohl být fanouškovský graffit umístěn.Že by jsme ho mohli vidět někde na zdi v osadě Ghost Clanu? Ten si totiž zdi svých příbytků zdobí obrazovými graffity, nebo snad bude někde úplně jinde?Necháme se překvapit..

Bohužel je soutěž dostupná pouze pro osoby žijící v USA.Je to škoda, protože účast zdarma na QuakeConu 2011 je pro evropské hráče jistě daleko větším lákadlem.

Vytvoření graffiti kresby probíhá pomocí app nástroje (obdržíte po registraci), následně můžete kresbu umístit k sobě na zedˇa zařadit se do soutěže, nebo graffiti artwork hned umístit do jejich galerie, kde budou přímo ostatní uživatelé Facebooku rozhodovat hlasováním.

Ostatní výtvory a průběžné pořadí můžete sledovat na Facebooku například zde: http://www.facebook.com/rage

Můžete zanechat svůj komentář, nebo život nebo nic.

3 Komentářů to “RAGE Graffiti soutěž”

  1. wario napsal:

    ok

  2. Mario napsal:

    hej budou tedka nekdy graffiti blackbook soutez prez internet??plss odpovedte rad bych se pripojil 😀

  3. […] v RAGE graffiti zná již svého vítěze!Jak jsme uvedli v dřívějším příspěvku zde, id vyhlásilo soutěž o nejlepší graffiti design, který bude VIDITELNĚ umístěn ve hře […]

Zanechej zde stopu:

JSME RAGE