RAGE nyní na iTunes!

Velký týden na iTunes.RAGE je nyní dostupný i pro iPhone, iPod touch a IPAD! Ve hře dostanete okusit pořádný kus RAGE světa a prožijete příběh, jak soutěžit v Mutant Bash TV, postapokalyptické herní show, kde budete pronásledováni hladovými mutanty, zatímco vám bude v hlavě bušit váš vlastní pulz..a to jen aby jste splnili limity pro další munici!!Ooupss..

Je třeba poznamenat, že hra je k dispozici jako dvě samostatné edice: RAGE HD ($ 1 .99) a RAGE (SD verze, 0,99 dolaru). Před stažením by jste se měli ujistit, která edice se nejlépe hodí pro váš přístroj Apple..

Ohlas u herních kritiků na RAGE :

„Jedná se o nejlépe vypadající hru na iPhone. . . návykový akční zážitek „1UP

„Mutant Bash TV je ohromující hrou, naloženou Over-The-top násilím.“ IGN

„Stimulace je zde rychlá a intenzivní a hrůzné grafiky jsou krvavě úžasné. Zvukový design je naprosto poutavý. . . „MSNBC.com

Klíčové vlastnosti:

HD verze – poskytuje vyšší rozlišení textur, které jsou optimálně zobrazené právě na 4. generaci přístroje nebo IPADu.

Výborná ukázka vysokého rozlišení grafiky, včetně exkluzivních HD verzí pro nejnovější generaci iPhonu, iPodu Touch a IPADu, spolu s dynamickou hudbou a zvukovými efekty!

Game Centrum žebříčků – Porovnejte si denní, týdenní a All-Time skóre s přáteli, stejně jako své světové renomé.

Game Centrum úspěchů – Více než 50 úspěchů k odemčení. Kariéra, map a obtížnost + specifické výzvy!

Gyroskopická podpora (iPhone 4 a iPod touch 4) – držte a pohybujte vašim iPhonem před sebou jako s virtuálním oknem s plnou gyroskopickou kontrolou!

Multi displejová podpora – Zahrajte si na televizoru nebo na monitoru pomocí iDevice. Výstup 480p přes oficiální Apple kabel-komponentní a 720p, přes Apple kabel VGA.

Můžete zanechat svůj komentář, nebo život nebo nic.

Zanechej zde stopu:

JSME RAGE